Category

OSCar eO becomes the first electric vehicle to finish the Dakar rally

OSCar eO, Andris Dambis and Māris Saukāns at the finish of Dakar 2012

The Latvian built OSCar eO has become the first range-extended electric-drive vehicle to complete the Dakar rally, an 8400 km long gruelling challenge through Argentina, Chile and Peru. The two week rally is arguably the toughest motorsport event in the world with less than half of the starters making it to the finish podium in Lima. By being among them, OSCar eO demonstrated previously unseen capabilities and durability of electric drive technologies. Read more »

Photo/Video — OSCar O3 before Silk Way 2011

A few photos with the new look of the OSCar O3 for “Silk Way 2011”.

Video

OSCar eO podraide, 2. sērija: Clean Week 2020

2011. gada 6. un 7. maijā OSCar eO komandas „mazais sastāvs″ viesojās Zolderas autotrasē Beļģijā, kur risinājās pasākums „Clean Week 2020”, kas vienuviet pulcēja bezizmešu transporta entuziastus un profesionāļus no visas Eiropas. Sēdāmies pie stūres vairākiem no visjaunākajiem elektro automobiļiem un izbraucām apli pa Zolderas trasi. Tā kā ar elektroauto braucām pirmo reizi, tad iespaidi un secinājumi bija ļoti vērtīgi un noteikti palīdzēs arī OSCar eO būvē.

Apskatījām un izpētījām visdažādākos elektriskās piedziņas velosipēdus, trīsriteņus, pasta mašīnas, pārbūvētus ielas auto un arī šosejas sporta auto, ko būvējis uzņēmums eWolf uz angļu Radical sporta auto bāzes.

Fotogrāfijas no „Clean Week 2020″ →

LIVE Video: OSCar eO Build

There are only 186 days until the start of Dakar 2012. From now on you’ll be able to follow the build of OSCar eO every day with a live video stream at oscareo.lv

No vēja iegūtas elektroenerģijas izmantošana komerctransportā

SIA „Power Project” un SIA „OSC” 2011. gada martā kopīgi uzsāka īstenot projektu „No vēja iegūtas elektroenerģijas izmantošana komerctransportā”. Projekta plānotais ilgums ir deviņi mēneši — līdz 2011. gada beigām. Projekta mērķis ir izveidot saderīgu tehnoloģisko iekārtu kopumu, kurā no vēja iegūtā enerģija lādē elektromobiļu akumulatorus. Elektromobiļos būs aprobēti līdz šim Latvijā nezināmi risinājumi elektrodzinēju izvietojumā un konstrukcijā, kas samazinās enerģijas zudumus transmisijā un to izmaksas. Šādi izgatavota elektroautomobiļa tehniskie rādītāji ļaus to izmantot kā komerctransportu pilsētās. Read more »

Clean Week 2020

This weekend we’ll be at the CleanWeek2020 which includes one of the FIA Alternative Energies Cup events.

We’re going to Autosport International 2011

This is the first time we are going the Autosport International exhibition in Birmingham. We have some meetings planed regarding our new and exciting electric car conversion project that we have been working on for the past year.

The Secret Location

Skatīt kartē

Parole: #oscar.lv

Uzvarētājiem norādītajā vietā jāierodas ar savu transportu sestdien, 12. jūnijā plkst. 12:00. Līdzi jāņem apģērbs un apavi, ko nebūtu žēl mazliet sasmērēt (trase ir lauka vidū). Ņemiet arī vērā, ka sola lietu.

Pie OSCar stūres būs Andris Dambis. Jūs — stūrmaņi. Braukšana notiks pa speciāli būvētu OSCar testu trasi aptuveni 5+ minūtes.

Šis ir izklaides pasākums cilvēkiem, kuri ir laimējuši šo iespēju dažādās labdarības loterijās un izklaides pasākumos. Tā kā mums ir dažas brīvas vietas, tad nolēmām uzaicināt arī interesentus no Latvijas Twitter komūnas.